• Wpisów: 8
 • Średnio co: 75 dni
 • Ostatni wpis: 1 rok temu, 19:59
 • Licznik odwiedzin: 1 638 / 681 dni
 
strzygus
 
Co sądzicie o tych demotach, obrazkach z podpisami itd. o życiu?
Dla mnie to głupie. Że co? Że niby przeczytamy ten tekst i od razy będziemy mieli super w życiu? Że udostępnimy/wstawimy go gdzieś w mediach społecznościowych i od razu niby wszyscy zaczną się nami interesować?

Osoby wstawiające te obrazki, typu "mam wyjebane na to co mówią inni o mnie" mają z tym największy problem. Tak samo z innymi typu: "niepotrzebni mi przyjaciele", "Wolę nie mieć domu i samochodu, niż stracić swoją drugą połówkę". Te teksty najczęściej odzwierciedlają z czym ta osoba ma problemy. Widzę to w moim otoczeniu. Nie wiem jak wy to odbieracie, możecie podzielić się swoimi poglądami w kom. Warto poczytać. Może okaże się, że nie patrzyłam tak obiektywnie jak mi się wydawało.


Przykładowy demotek, o którym mowa była w tym wpisie.
|
\/

wolny_nie_zawsze_oznacza_samotny_2014-12-04_12-06-23.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Chrysalis ♕: Dokładnie. "Udawanie". Mówią o ludziach, którzy oszukują a sami tacy są.
   
 • awatar
   
   
  Chrysalis ♕
  Ja nieliczne lubię na przykład na pingerze, ale jak wpasowują się w temat o którym mowa we wpisie. Albo muszą być naprawdę mocne, jedyny jaki do dziś utkwił mi w głowie: http://demotywatory.pl//uploads/201103/1300469311_by_yoshiko91_600.jpg i tutaj akurat Twoja teoria się sprawdziła - ja mam gdzieś w środku z tym problem, dlatego do mnie trafił ten demot, ale poza umieszczeniem go w tym komentarzu nie widzi mi się spamować nim na innych stronach.
  Poza tym dla mnie większość tych życiowych obrazków z demotów itd wydaje się bardziej pseudo-głęboka i dość żenująca, tym bardziej jak właśnie wychodzi hipokryzja niektórych osób. Ile to razy widziałam jak jakaś moja znajoma wstawia coś takiego mówiące np. o tym jak nienawidzi kłamstwa, a sama jest patologiczną kłamczuchą. No cóż. :D